OFERTA O POLSCE O NAS NA DRODZE REGULAMIN KONTAKT
 

     
 
KALENDARZ IMPREZ
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym kalendarzem imprez organizowanych przez Moto-tour.pl
>>
 
     

     
 


Tel. +48 604 333 708
Mail: artur@moto-tour.pl


Tel. +48 604 333 708
Mail: artur@moto-tour.pl


Tel. + 48 669 941 120
Mail: jacek@moto-tour.pl
 
     
 
  OFERTA  
     
 

Nasza oferta składa się z kilku tras, które pozwalają na spędzenie niezapomnianych chwil w Polsce, w zależności od ilości czasu wolnego, jakim dysponujecie. Staraliśmy się stworzyę naszą ofertę tak, aby zawierała jazdę bocznymi, krętymi drogami uwielbianymi przez motocyklistów, prowadziła przez tereny do których nie zaglądają wycieczki grupowe innego rodzaju (np. autokarowe) oraz aby uwzględniała najważniejsze atrakcje turystyczne Polski oraz historyczne miasta. Mamy nadzieję, że rolex kopia poniższe propozycje stanowią w waszych oczach ciekawy kompromis pozwalający jak najdokładniej poznać prawdziwe oblicze Polski i Polaków oraz podziwiać jej najpiękniejsze zakątki.
<
Każdy z uczestników podróży z MOTO-TOUR.PL jest podwójnie ubezpieczony. Pierwsze ubezpieczenie dotyczy obowiązkowej odpowiedzialności cywilnej, które obejmuje MOTO-TOUR.PL jako organizatora turystyki w Polsce. Drugie to ubezpieczenie w podróży, kupowane przez MOTO-TOUR.PL swoim klientom w ramach ceny wycieczki. replica borse Szczegółowe informacje o ubezpieczeniach znajdziecie na dole tej strony.

 
     


 

     
  Zgodnie z ustawowymi wymaganiami w Polsce, MOTO-TOUR.PL jest ubezpieczona w zakresie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki w firmie Allianz. Polisa nr 272-10-685-00000261.
borse firmate imitazioni perfette

Wszyscy klienci MOTO-TOUR.PL są ubezpieczeni w zakresie ochrony podróżnych, przebywających w Polsce w PZU S.A. (największy ubezpieczyciel w Polsce, spółka skarbu państwa). Warunki i dane dotyczące zakresu ubezpieczenia klientów TUTAJ
 
     
ENGLISH  |  DEUTSCH  |  POLSKI